NANOIL vlasový olej – Všestranná kúra

Olejek do włosów Nanoil – kompleksowa kuracja

Vlasové oleje Nanoil sú dostupné vo verziách pre:

 • – vlasy s nízkou pórovitosťou,
 • – vlasy so strednou pórovitosťou,
 • – vlasy s vysokou pórovitosťou.

Aké má zloženie?

Vlasový olej Nanoil sa odporúča pre rôzne typy vlasov, a preto sú viditeľné odlišnosti v jeho ingredienciách. Dva oleje, ktoré majú všetky produkty spoločné, sú argánový olej pre ochranu pred teplom a olej z passion fruit s antioxidantmi. Okrem toho má každý z troch olejov odlišné zložky, o ktorých si môžete viac prečítať na webovej stránke výrobcu. Sú tam predstavené nielen aktívne látky, ale hovorí sa tam aj o všetkých ich vlastnostiach. Nanoil pre vlasy s nízkou pórovitosťou má najviac olejov – 9. Ostatné dva produkty majú po šesť olejov. Všetky vlasové oleje Nanoil obsahujú najlepšie zloženie olejov a masiel na vlasy pre danú pórovitosť vlasov. Ingrediencie boli obohatené o inovatívne dodatočné zložky pôsobiace proti vypadávaniu vlasov a stimulujúce rast vlasov, ako aj UV filter, vitamíny, hodváb, keratín a oveľa viac. Všetky látky sú prispôsobené potrebám daného typu vlasov a žiadna z nich tam nie je náhodou. Treba spomenúť, že vlasový olej Nanoil neobsahuje silikóny ani parabény, takže každý olej sa môže použiť na pokožku hlavy.

Aké má vlastnosti?

Kvôli najlepším vlasovým olejom a dodatočným látkam vlasový olej Nanoil efektívne stimuluje rast vlasov. Hlavne vtedy, keď sa aplikuje na pokožku hlavy krúživými pohybmi. Stimulácia vlasov a pôsobenie proti vypadávaniu vlasov sú dodatočnými účinkami. Vlasové oleje Nanoil majú široký dosah na problémy vlasov, charakteristické pre daný typ vlasov.

• Nanoil pre vlasy s nízkou pórovitosťou urýchľuje schnutie, chráni a uľahčuje styling, ale aj dodáva objem, zabraňuje masteniu korienkov a stará sa o vlasy, aby nestratili svoj vynikajúci stav.

• Nanoil pre vlasy so strednou pórovitosťou hlavne zabraňuje krepovateniu vlasov a štiepeniu končekov, posilňuje, hydratuje a skrášľuje, pričom zabezpečuje neustálu ochranu, zabraňujúc zhoršeniu stavu vlasov, starajúc sa o pružnosť, jemnosť a lesk vlasov.

• Nanoil pre vlasy s vysokou pórovitosťou regeneruje vlasy, obnovuje poškodenú štruktúru a hĺbkovo hydratuje, ale aj dodáva vlasom jemnosť a lesk, zabraňuje krepovateniu vlasov, odstávaniu, štiepeniu končekov, zmatneniu vlasov, atď.

Charakteristické pre všetky vlasové oleje Nanoil je to, že ich účinok je viac než len povrchový, ako je časté pri iných olejoch. Prípravky ladiace s pórovitosťou vlasov prenikajú dovnútra vlasovej štruktúry a pôsobia na najhlbšie vrstvy pokožky hlavy a vlasov. Vďaka tomu vlasový olej Nanoil intenzívne hydratuje, vyživuje a posilňuje, ale aj chráni všetky typy vlasov pred nepriaznivými faktormi.

Akú má formulu?

Vlasový olej Nanoil je prípravok pre starostlivosť o vlasy, ktorý nemôžete prehliadnuť. Púta pozornosť hlavne svojim vzhľadom, pretože vyzerá luxusne vďaka kombinácii zlata a tmavého dreva. Elegancia sa tu prelína s jednoduchosťou a prírodnými prvkami (vrchnák bol vyrobený z prírodného dreva a má vyrytú kvapku). Sklenená, ale pevne vyrobená fľaštička, obsahuje formulu s dokázanou efektivitou. Dávkovanie je pohodlné a bezproblémové vďaka praktickému aplikátoru v podobe širokej pumpičky. Čo je vnútri 100 ml fľaštičky? Vlasový olej Nanoil – priehľadný, bezfarebný a ľahučký olej so sviežou vôňou, ktorý sa dokonale absorbuje do pokožky hlavy a vlasov. Vlasový olej Nanoil sa dá použiť dokonca aj na jemné vlasy, pretože pri aplikácii na suché vlasy ich nezaťažuje. Vlasový olej Nanoil je vynikajúci olej pre olejovanie vlasov pred umytím vlasov, úpravou alebo pre udržanie výsledkov. Výrobca vám necháva voľnú ruku pri aplikácii, ktorú môžete zladiť s vašimi potrebami a dostupným časom. Vlasový olej Nanoil sa nemusí zmývať a pre pokrytie vašich vlasov potrebujete len malé množstvo vlasového oleja.

VÝHODY:

 • najlepší výber 9 prírodných olejov v zložení
 • prírodná a inovatívna kombinácia ingrediencii
 • formula bez silikónov a parabénov
 • stimuluje rast vlasov a pôsobí proti vypadávaniu vlasov
 • komplexná ochrana pred nepriaznivými faktormi
 • dokonalé vstrebanie, nemastí a nezaťažuje
 • vhodný pre olejovanie vlasov a pokožky hlavy
 • efektívny bez ohľadu na metódu
 • jediný olej, ktorý ladí s pórovitosťou vlasov
 • elegantná fľaštička, ktorá je odolná pred poškodením

NEVÝHODY:

 • dostupný výhradne na internete (avšak donáška je rýchla)
 • fľaštička vyrobená z tmavého skla, takže na nej všade sú otlačky prstov

Webová stránka produktu: www.nanoil.sk