MACADAMIA – Natural Oil, Healing Oil Treatment

macadamia-natural-oil

Čo je v zložení?

Základom pre Macadamia Healing Oil Treatment sú dva úplne prírodné a veľmi cenné (hlavne v starostlivosti o vlasy) oleje. Jedným z nich je argánový olej, ktorý je z dobrého dôvodu nazývaný aj tekuté zlato Maroka. Druhým je makadamiový olej, ktorý má mimoriadnu rôznorodosť EMK. Pravdou je, že Macadamia Therapeutic Oil for All Hair Types neobsahuje škodlivé látky, parabény ani sulfáty. Avšak nie je to úplne prírodný produkt, pretože v ňom sú nejaké silikóny a vône, ktorým sa dalo vyhnúť. Nie sú nevyhnutne škodlivé, ale každé vlasy môžu reagovať odlišne.

Aké má vlastnosti?

Ak je vlasový olej Macadamia liečivou kúrou, znamená to, že si môže skvelo poradiť s oslabenými vlasmi. Tento olej je v prehľade rast vlasov podporujúcich olejov z dobrého dôvodu. Healing Oil Treatment je prípravok, ktorý vyživuje, posilňuje a regeneruje vlasy od korienkov. Makadamiový olej zlepšuje procesy obnovy vo vlasových bunkách, robí vlasy pružnejšími, hladšími a dodáva im lesk. Vyživujúce, hydratačné a opravujúce účinky majú za následok silné a zdravé vlasy, ktoré nevypadávajú v nadmerných množstvách a sú dobre zakorenené vo folikulách. Znamená to, že Macadamia Healing Oil Treatment spomaľuje vypadávanie vlasov a zlepšuje procesy vo vlasových cibuľkách, vďaka ktorým rastú vlasy oveľa rýchlejšie ako pred olejovou kúrou. Možno to nie je typický rast vlasov stimulujúci olej, ale toto je jeden z jeho účinkov.

Akú má formulu?

Macadamia Therapeutic Oil for All Hair Types je produkt so zaujímavým dizajnom. Vyzerá sľubne. Olej má plastovú fľaštičku v hnedých a zelených farbách. Je to praktické a pohodlné balenie, hlavne kvôli tomu, že vrchnák bol vybavený ľahkým aplikátorom vo forme pumpičky. Formula oleja pre rast vlasov od Macadamia môže byť problémová, hlavne kvôli hustej konzistencii. Olej má zlatú farbu, ale kvôli jeho hustote je aplikácia na vlasy dosť únavná. Vedľajším účinkom nadmernej aplikácie prípravku je zaťaženie vlasov, ktoré ho nie sú schopné absorbovať a zostanú zlepené. Podľa etikety je Macadamia Healing Oil Treatment teoreticky určený pre všetky typy vlasov, ale v skutočnosti je lepší pre vlasy s vysokou pórovitosťou, krepovatejúce, kučeravé, suché, atď.

VÝHODY:

  • dva prírodné oleje
  • neobsahuje škodlivé látky, parabény, atď.
  • komplexná výživa a obnova
  • vedľajší účinok: podpora rastu vlasov
  • ergonomická plastová fľaštička
  • veľmi pohodlný aplikátor

NEVÝHODY:

  • obsahuje silikóny a vône
  • príliš hustá formula, ktorá môže zaťažiť vlasy
  • nie pre všetky typy vlasov