KSHIR PAK VIDHI – Sesa Oil, Long & Nourished Hair

kshir-pak-vidhi-sesa-oil-long-nourished-hair

Čo je v zložení?

Sesa Oil je jedným z mála olejov pre rast vlasov, ktorý v sebe spája výťažky z indických rastlín a rastlinné oleje. Všetky ingrediencie sú už veky známe v indickej tradičnej medicíne, takzvanej Ajurvéde. Sesa Oil je založený na práškovom indickom egreši (triphala), tiež známom ako amla. Je v ňom veľa bringaraj oleja, výťažku z jazmínu, sezamového oleja, kardamómu, valeriány, kokosového oleja a výťažku z indického orgovánu. Tento prípravok v sebe spája výťažky z 18 ázijských rastlín so skutočne zaujímavými vlastnosťami. Veľkým plusom pre výrobcu Sesa Oil je to, že neobsahuje škodlivé látky a je založený výhradne na získaných prírodných ingredienciách.

Aké má vlastnosti?

Vďaka vysokému obsahu vitamínov C a E, Sesa Hair Oil vyživuje vlasy a posilňuje ich od korienkov. Vďaka tomuto rôznorodému zloženiu má Sesa Oil Long & Nourished Hair regenerujúce a skrášľujúce schopnosti (dodáva lesk, zjemňuje, uľahčuje rozčesávanie a robí vlasy pružnejšími). Pravidelná olejová kúra na vlasy so Sesa oil zvyšuje odolnosť vlasov, ktoré získavajú dodatočnú ochranu. Avšak toto nie je to najdôležitejšie. Je to najlepší olej pre rast vlasov, pretože stimuluje vlasy, aby rástli silnejšie, hustejšie a dlhšie. V ňom obsiahnuté oleje spomaľujú vypadávanie vlasov, eliminujú šedivenie vlasov a lupiny. Pomocou kombinácie takmer dvadsiatich výťažkov a rastlinných olejov pôsobí Sesa Oil Kshirpak Vidhi na vlasy komplexne a viacrozmerne.

Akú má formulu?

Rast vlasov stimulujúci Sesa má zaujímavú pozíciu vďaka jeho zloženiu a vlastnostiam, ale bohužiaľ, nie formule. Na prvý pohľad nie je biele plastové balenie vôbec zaujímavé. Je takmer lepšie, ak si ho nevystavíte na poličke v kúpeľni, pretože je proste škaredé. Na druhej strane sa veľmi pohodlne drží v rukách, ale nemá precízny aplikátor, čo trochu sťažuje jeho používanie. Hlavne kvôli tekutej konzistencii Sesa Oil. Aj tu, tak ako to bolo pri Dabur Amla, sa objavuje problém s vôňou. Sesa má veľmi nepríjemnú, intenzívnu vôňu, ktorá pripomína kúpeľňové čistiace prostriedky. Je veľmi náročné ju dlhšiu dobu znášať na hlave a jeho vôňa s vami môže, nanešťastie, ostať, ak ho používate častejšie. Svetlý priehľadný olej so zelenkavou farbou sa ťažko aplikuje, a to z dvoch dôvodov – nemá pumpičku ani rozprašovač a má mimoriadne tekutú konzistenciu. Kvôli tomu je tento rast vlasov podporujúci olej menej efektívny, pretože napriek jeho absorbcii potrebujete dvakrát toľko množstva.

VÝHODY:

  • 18 prírodných výťažkov a rastlinných olejov
  • ľahučká formula so skvelou absorbciou
  • veľmi prijateľná cena za jedno balenie
  • komplexné účinky na vlasy
  • stimulácia rastu vlasov

NEVÝHODY:

  • mimoriadne nepríjemná a intenzívna vôňa
  • veľmi tekutá formula
  • nemá aplikátor pre ľahšiu aplikáciu