KHADI – Natural Products, Pure Ayurvedic Vitalising Hair Oil

khadi-pure-ayurvedic-vitalising-hair-oil

Čo je v zložení?

Khadi Vitalising Hair Oil je najpopulárnejšou verziou oleja od tejto značky, a to vďaka svojim vlastnostiam. Je za ne zodpovedný komplex prírodných rastlinných olejov. Presnejšie: sezamový, amla, kokosový, ricínový, bringaraj, brahmi, bala, mrkvový, rozmarínový olej a olej zo semienok červeného melóna. Jeho vzácne vlastnosti pre stimuláciu rastu vlasu sú zásluhou mnohých rastlinných výťažkov, medzi inými výťažku zo senovky a z kvetín butea. Veľké množstvo olejov a prírodných extraktov je jedna vec a nedostatok škodlivých látok druhá. Treba vyzdvihnúť fakt, že formula Khadi Pure Ayurvedic Hair Oil je úplne prírodná.

Aké má vlastnosti?

Rast vlasov podporujúci Khadi Vitalising Oil si ženy volia oveľa častejšie, ako jeho sesterskú verziu Khadi Amla. Oba produkty sú skvelé pre podporu rastu vlasov, ale Vitalising Hair Oil sa skladá z viacerých výťažkov a olejov. Práve preto má oveľa lepšie vlastnosti. Vlasový olej stimuluje rast vlasov a zabraňuje ich vypadávaniu. Je to úžasná kúra proti vypadávaniu vlasov, pretože ich posilňuje a regeneruje zvnútra. Rast vlasov stimulujúci olej od Khadi nielenže predĺžuje a posilňuje vlasy, ale dodáva im aj lesk, pružnosť a ochranu, napr. pred kožnými infekciami alebo plesňovými zápalmi, ktoré vedú k tvorbe lupín.

Akú má formulu?

Charakteristickou črtou všetkých olejov od Khadi je ich vôňa. Aj Pure Ayurvedic Vitalising Hair Oil má špecifickú, intenzívnu, veľmi exotickú vôňu. Či sa vám bude páčiť alebo nie závisí od toho, aký máte vkus. Oplatí sa vedieť, že táto vôňa sa po nanesení udrží na vlasoch nejakú tú dobu. Rast vlasov stimulujúci olej, Khadi, vás poteší svojou farbou – žlto zlatá. Čo sa týka aplikácie môže byť jeho aplikácia problémová, pretože olej je dosť tekutý. Našťastie, Khadi vybavila svoj produkt praktickou pipetou, ktorá nielen uľahčuje aplikáciu oleja na vlasy, ale aj zvyšuje jeho efektívnosť. Balenie je elegantné, ale vyrobené zo skla, takže ho musíte pevne držať v rukách. Khadi Pure Ayurvedic Vitalising Hair Oil je ideálny pre olejovú kúru na vlasy kvôli nedostatku škodlivých látok. Jeho formula sa rýchlo absorbuje bez zlepovania vlasov.

VÝHODY:

  • komplex prírodných olejov pre podporu rastu vlasov
  • mnoho olejov a rastlinných výťažkov
  • málo škodlivých dodatočných látok
  • rast vlasov podporujúce vlastnosti
  • posilnenie, regenerácia a ochrana
  • skvelá absorbcia produktu
  • vhodný pre olejovú kúru na vlasy

NEVÝHODY:

  • intenzívna a exotická vôňa
  • dosť tekutá konzistencia
  • sklenená a ťažká fľaštička