NACOMI – Natural Mask, Hair Growth 4 Extract 4 Oils

nacomi-natural-mask-hair-growth-4-extract-4-oils

Čo je v zložení?

Nacomi Hair Growth 4 Extract 4 Oils je (ako indikuje názov) vlasový olej založený na štyroch bylinných výťažkoch a rovnakom počte prírodných olejov. Je to veľmi zaujímavá kombinácia a dosť nezvyčajná pre iné produkty. Nacomi verí v rovnováhu medzi ťažkými olejmi a ľahkými rastlinnými výťažkami. Preto existujú dve skupiny látok, ktoré pôsobia na vlasy. Rastlinné výťažky zo žihľavy, prasličky roľnej, senovky gréckej a zázvoru. Hneď vedľa cenných výťažkov sú tiež rastlinné oleje, ako olej z čiernej rasce, argánový, tamanu a ricínový olej. Čo si zaslúži potlesk pri Nacomi Natural Mask Hair Growth je jeho úplne prírodné zloženie bez konzervantov, silikónov, vôní a iných látok tohto druhu. Navyše, prípravok bol obohatený o vitamín E, t.j. antioxidant.

Aké má vlastnosti?

Vlastnosti vlasového oleja Nacomi Hair Growth 4 Extract 4 Oils sú veľmi zaujímavé. Predovšetkým má táto olejová maska na vlasy zamedziť vypadávaniu vlasov a stimulovať ich rast. Po pár mesiacoch pravidelného používania Nacomi Natural Mask s olejmi pre podporuje rastu vlasov a rastlinnými výťažkami, by mali byť vlasy pevnejšie, zdravšie a oveľa hustejšie. Dodáva im objem, pružnosť a posilňuje ich od korienkov. Bylinkový komplex bol zvolený tak, aby vyriešil problém tam, odkiaľ pochádza. Všetko to začína posilnením vlasových cibuliek, aby sa lepšie zakorenili vo folikulách a stimulovali sa k vytváraniu zdravších, hustejších a dlhších vlasov. Pravidelné olejovanie pokožky hlavy s Nacomi Natural Mask Hair Growth spôsobí, že vlasy budú vyzerať hustejšie.

Akú má formulu?

Nacomi Natural Mask Hair Growth je kombináciou 4 bylinných výťažkov a 4 rastlinných olejov, ktoré boli uzavreté v úzkej sklenenej fľaštičke. Zatiaľ čo prípravok vyzerá pekne, držanie ťažkej sklenenej fľaštičky v mastných rukách môže skončiť dosť zle. Našťastie, aplikáciu trochu uľahčuje praktická pumpička, vyrobená z kvalitného plastu. Rast vlasov stimulujúci olej od Nacomi sa nazýva maskou na vlasy, ale je to len zmes olejov a bylín. Ovplyvňuje to jeho konzistenciu. Nacomi 4 Extract 4 Oils má tekutú, olejovú a trochu mastnú formuluzelenej a žltej farby a veľmi bylinkovú vôňu. Mnohým ženám sa možno nebude vôňa páčiť, pretože olej Nacomi vonia trochu ako kurací vývar, čo je zásluha senovky.

VÝHODY:

  • rovnováha medzi výťažkami a olejmi
  • prírodné a cenné aktívne látky
  • praktická pumpička pre aplikáciu
  • komplexné účinky
  • stimulácia rastu vlasov

NEVÝHODY:

  • sklenená a nepraktická fľaštička
  • trochu vysoká cena produktu
  • ťažkosti s dostupnosťou
  • vôňa kuracieho vývaru a bylín