DABUR – Amla Hair Oil

dabur-amla-hair-oil

Čo je v zložení?

Rast vlasov podporujúci olej od Dabur pozostáva z prírodného výťažku z amla, nazývaného aj „Indický egreš“. Amla – ako produkt pre starostlivosť o vlasy a ošetrenie pokožky hlavy – poznajú v Indii už veky a už dávno bol opísaný v Ajurvéde (medicíne a filozofii Východu). Nie je to jediná ingrediencia, pretože okrem toho obsahuje Dabur Amla Hair Oil aj repkový olej a palmový olej z africkej olejovej palmy. Nanešťastie, formula nie je úplne prírodná, pretože v nej je veľa vôní a minerálnych olejov, ktoré nie sú vhodné pre všetky typy vlasov.

Aké má vlastnosti?

S výťažkom z Amla budú vlasy pevnejšie a hĺbkovo vyživené, a to nie len samotné vlasy ale hlboko vo vlasových cibuľkách. Dabur Amla Hair Oil dodáva vlasom hĺbkovú regeneráciu. Preto rastú vlasy pevné a zdravé, prestávajú vypadávať a tešia nás svojou skvelou kondíciou už od korienkov. Ba čo viac, amla podporuje rast vlasov priamou stimuláciou folikúl. Jeho efektivita bola potvrdená. Toto je dôvod, prečo je Amla Hair Oil jedným z najčastejšie volených olejov pre rast vlasov. Prírodný amla olej spomaľuje procesy starnutia vlasov a pôsobí proti ochoreniam pokožky hlavy (napr. lupinám alebo psoriáze). Dodáva impružnosť a zdravý lesk. Tajomstvo nádherných a dlhých vlasov leží v rast vlasov podporujúcom oleji od Dabur.

Akú má formulu?

Rast vlasov stimulujúci olej Dabur Amla Hair Oil má priesvitnú plastovú fľaštičku s vrchnákom. Nie je k nej pripojený žiaden aplikátor a kvôli tekutej konzistencii môže jeho dávkovanie na vlasy spôsobovať problémy. Ani aplikácia nie je o nič ľahšia, a to kvôli jeho mimoriadne nepríjemnej vôni. A predsa, existujú ľudia, ktorým táto vôňa nevadí a dokážu ju prekusnúť kvôli boju za nádherné vlasy. Nanešťastie, vonia ako zmes byliniek, anízu a vône olejov s chemickými čistiacimi prostriedkami. Pri častom používaní preniká vôňa do vlasov a ťažko sa z nich dá odstrániť. Dabur Amla je vlasový olej, ktorýsa veľmi dobre absorbuje, takže ho nemusíte pri jednom používaní aplikovať veľa. Dá sa použiť nielen k masáži pokožky hlavy, ale aj k votretiu do vlasov po ich celej dĺžke. Tento olej je vhodný pre olejovú kúru na vlasy, napriek tomu, že má tmavozelenú farbu.

VÝHODY:

  • prírodný výťažok z amla
  • esenciálne rastlinné oleje v zložení
  • ľahučká formula
  • efektívny a komplexný účinok
  • rast vlasov stimulujúce vlastnosti
  • vhodný pre olejovú kúru na vlasy

NEVÝHODY:

  • unikátna, intenzívna a nepríjemná vôňa
  • tekutá formula
  • nemá aplikátor v plastovej fľaštičke