KHADI – Natural Products, Ayurvedic Hair Oil Amla

khadi-amla

Čo je v zložení?

Khadi Ayurvedic Hair Oil Amla si zaslúži schválenie kvôli zloženiu. Prípravok je založený na troch indických olejoch: bringaraj, brahmi a amla (Indický egreš). Tieto exotické oleje sú veľmi zriedkavé v prípravkoch, ale majú veľmi cenné vlastnosti. Okrem nich obsahuje rast vlasov podporujúci Khadi Amla aj slnečnicový, sezamový a mandľový olej. Prítomná je v ňom aj henna a dodatočné rastlinné výťažky s pozitívnym vplyvom na vlasy. Khadi Ayurvedic Hair Oil neobsahuje žiadne konzervanty, alkoholy, silikóny ani potenciálne škodlivé látky.

Aké má vlastnosti?

Khadi Hair Oil je vhodný pre všetky typy vlasov, hoci môže stmaviť vlasy (asi kvôli prítomnosti henny). Kvôli tomu sa tento olej neodporúča pre blondínky, ktoré si možno nechcú zmeniť farbu vlasov. Rast vlasov podporujúci olej dodáva vlasom prirodzený lesk a zamatovú jemnosť. Khadi Ayurvedic Hair Oil s amla olejom pomáha obnoviť štruktúru vlasov, posilniť vlasy od korienkov a predchádzať štiepeniu končekov. Vyživené folikuly priamo ovplyvňujú kondíciu vlasov a vďaka Khadi Amla sú v oveľa lepšom stave. Navyše, tento prípravok komplexne regeneruje, stará sa o pokožku hlavy, zlepšuje procesy vo vlasoch a hlavne urýchľuje rast vlasov. Tento olej je najlepší produkt dostupný na trhu, pre stimuláciu rastu vlasov, čo sa týka vlastností a formuly.

Akú má formulu?

Vôňa Khadi Amla nie je príjemná. Rast vlasov podporujúci Khadi Ayurvedic Hair Oil Amla má veľmi intenzívnu, silnú bylinkovú vôňu, ktorá sa nebude páčiť každému. Tento olej má zo všetkých olejov, ktoré stimulujú rast vlasov, najtekutejšiu formulu. Práve preto bol umiestnený do sklenenej fľaštičky s pekným dizajnom a vybavenej praktickou pipetou, ktorá umožňuje precízne dávkovanie. Olejová kúra na vlasy s Khadi Amla Hair Oil by nemala spôsobovať žiadne problémy, pretože prípravok sa dosť dobre absorbuje do vlasov. Kvôli prírodnému zloženiu sa dá prípravok aplikovať na vlasy aj pokožku hlavy. Najväčšou prekážkou je to, že rast vlasov stimulujúci olej môže stmaviť vlasy a zanechať za sebou silnú vôňu. Okrem tohto všetkého má veľmi komplexné schopnosti a relatívne nízku a dostupnú cenu.

VÝHODY:

  • tri indické oleje v zložení
  • komplex prírodných olejov a výťažkov
  • komplexná regenerácia a ochrana vlasov
  • vynikajúce, rast vlasov podporujúce schopnosti
  • ľahučká formula, ktorá sa dobre absorbuje
  • vhodný pre olejovú kúru na vlasy

NEVÝHODY:

  • príliš intenzívna bylinková vôňa
  • stmavujúce účinky
  • sklenená a dosť ťažka fľaštička